100 Tl Ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz olup. Kargolarınız Mng Kargo tarafından güvenli şekilde gönderilmektedir. Siparişleriniz Düzenli olarak gün içinde kargolanmakta olup tarafınıza takip numaranız sms yada mail olarak gönderilmektedir.
Tüm kredi kartları sitemizde geçerli olup , Bonus ve maxsimum özellikli kredi kartlara vade farksız peşin fiyatına 5 taksit imkanı sunulmaktadır.Garanti, Şekerbank,Denizbank,Teb,İng bank, Tekstilbank Abank bonus özelikli olup İşbankası ve Ziraatbank kartları maximum özeliklidir.
Vermiş olduğunuz siparişlerinizin ödemesini,kargonuzu teslim alırken nakit ve kredi kartı ile rahatça yapabilirsiniz Kapıda nakit ödemelerde %5 indirim yapılmakta olup 5 Tl kargo masrafı alnmaktadır.Sipariş tamamlama esnasında indirim ve masraflar görülmektedir.
Sitemizde ssl ve 3d security güvenlik sistemi kulanılmaktadır. Sipariş esnasında kredi kartı ile ödeme seçeneğinde bilgileriniz girdikten sonra banka ekranına bağlanılmakta olup telefonunuza gelen şifreniz ile ödemenizi güvenli olarak yapabilirsiniz

Kategori Bulunamadı!

Kategori Bulunamadı!