GÜVENLİ ALIŞVERİŞ Sitemizde internette güvenli ödeme sistemi olan 3D ödeme sistemi kullanılmaktadır.Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerinizi üye olmadan k.kartı yada diğer ödeme seçenekleri ile alabilirsiniz
KAPIDA ÖDEME Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini ürün tesliminde nakit ve k.kartı ile ödeyebilirsiniz.Kapıda ödemelerde Sipariş tutarına göre kargo şirketi tarafından ödeme ücreti alınmaktadır
KREDİ KARTI ÖDEME Sitemizde tüm kredi kartları geçerli olup. Bonus ve Maximum özelliğe sahip kredi kartlarına herhangi bir alt limit olmadan peşin fiyatına ve vade farkı olmaksızın 5 taksit yapılmaktadır
GÜVENLİ TESLİMAT Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz mng kargo tarafından yapılmaktadır.Ürünleriniz içeriği belli olmayacak şekilde paketlenip hızlı ve güvenli şekilde adresinize teslim edilmektedir
Tüm Kategoriler

Gizlilik İlkeleri

Filiz iç giyim , kullanıcılarımızın bilgilerinin güvenliği ve bütünlüğüne büyük önem vermektedir. Kullanıcıları tarafından kendisine güvenilerek verilen her türlü bilginin güvenliğinden sorumludur.

Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi insiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Sistemlerimiz üzerinde bulunan ve kullanıcılarımıza ait her çeşit bilgi yüksek güvenlik önlemleriyle korunmaktadır. Filiz iç giyim bu konuda 128 bit güvenlik kullanmaktadır.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Gizlilik İlkemiz hakkında her türlü sorunuzu info@filizicgiyim.com e-mail adresini kullanarak bize iletebilirsiniz.

Filiz iç giyim , Gizlilik İlkesi üzerinde zaman zaman değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

BU SAYFA 128 BIT SSL SERFITIKASI SAHIBIDIR

Alışveriş sitelerinde 128bit SSL logolarını görüyorsunuz, peki gerçek olup olmadığını nasıl kontrol edeceksiniz? Sadece bu logoyu görmeniz yeterli değil. Logolar kolayca kopyalanıp herhangi bir sayfaya eklenebilir, bu nedenle tek başlarına bir anlam ifade etmezler. Adres çubuğunda yer alan https:// ifadesi var ise SSL sahibi bir sayfadan alış veriş yapmaktasınız.

Sitemizden kredi kartı ile alışveriş yapan müşterilerimizin kart güvenliği bizler için büyük önem taşımaktadır.

Sitemizde kullanılan bankaların sanal pos 'ları bankaların kontrolü ve onayı ile ilgili bankaların yetkilileri tarafından entegre edilmiştir.
Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde depolanmamaktadır.Kredi kartı ile ödeme yaparken ilgili bölümleri doldurduktan sonra kullanmış olduğunuz karta ait bankanın güvenli sayfasına bağlanarak cep telefonunuza gelen şifreyi girdikten sonra (3d güvenli ödeme sistemi)siparişiniz onaylanmaktadır.Kredi kartınızla ilgili bilgi hiç bir şekilde görüntülenmediğinden 3. sahsın bilgilerinizi ele geçirmesine imkan yoktur.
 

 

www.filizicgiyim.com 128 bit SSL serfitikası sahibidir. Kredi kartı bilgileriniz alışveriş sonrası tutulmamakta olup alışveriş esnasında ise veriler droplanarak bankaya iletilmektedir.

İyi alışverişler dileriz.