GÜVENLİ ALIŞVERİŞ Sitemizde internette güvenli ödeme sistemi olan 3D ödeme sistemi kullanılmaktadır.Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerinizi üye olmadan k.kartı yada diğer ödeme seçenekleri ile alabilirsiniz
KAPIDA ÖDEME Sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini ürün tesliminde nakit ve k.kartı ile ödeyebilirsiniz.Kapıda ödemelerde Sipariş tutarına göre kargo şirketi tarafından ödeme ücreti alınmaktadır
KREDİ KARTI ÖDEME Sitemizde tüm kredi kartları geçerli olup. Bonus ve Maximum özelliğe sahip kredi kartlarına herhangi bir alt limit olmadan peşin fiyatına ve vade farkı olmaksızın 5 taksit yapılmaktadır
GÜVENLİ TESLİMAT Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz mng kargo tarafından yapılmaktadır.Ürünleriniz içeriği belli olmayacak şekilde paketlenip hızlı ve güvenli şekilde adresinize teslim edilmektedir
Tüm Kategoriler

Teslimat Bilgileri

 

ÜRÜN TESLİMATI

- Siparişleriniz İlgili departman tarafından onaylandıktan sonra aynı iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

-Siparişleriniz ANTALYA, İSTANBUL, ISPARTA sevkiyat depolarımızdan size en yakın en hızlı olacak şekilde gönderilmektedir
- Ürünler düzenli olarak hafta içi hergün 17:30 da Cumartesi günü 14:30 da kargoya teslim edilmektedir. ( Pazar günleri verilen siparişler pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir )
- Ürünler kargoya verildikten sonra mesafeye göre 24-72 saat içerisinde adresinize teslim edilecektir. ( Doğal afet , savaş gibi durumlarda teslimat aksayabilmektedir )
- Ürününüz kargo firması tarafından kapınıza kadar getirilmektedir. Eğer teslimat için gelen kargo personeli adresinizde kargoyu teslim edecek bir kişiye ulaşamazsa ürününüz ilgili kargo şubesine götürülmektedir. Böyle bir durumda kimlik beyan ederek ilgili ürünü kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 
- Ürününüz özel  ambalajında ve özel güvenlik bandı ile özenle paketlenmektedir. 
- Ürününüzü teslim alırken lütfen kontrol ederek teslim alınız . Yanlış yada eksik ürün ulaştığında kargoyu teslim almayarak kargo personeline tutanak tutturunuz . Bu durumda satın almış olduğunuz ürünün yenisi aynı gün içerisinde kargoya tekrardan teslim edilecektir.
- Eğer ödemeyi KAPIDA ÜRÜN TESLİMİNDE ÖDEME seçeneği ile yapmadıysanız kargo personeline hiçbir şekilde herhangi bir isim altında ödeme yapmayınız.
- Eğer siparişinize müteakip 5 ( beş ) iş günü içerisinde ürününüz yada ürün bilgisi ulaşmadıysa info@filizicgiyim.com adresinden yada iletişim menüsünden bizimle irtibata geçiniz.
-Yurt dışı gönderileri sadece Avrupa Ülkelerine yapılmakta olup eğer siparişinizi herhangi bir Avrupa ülkesine isteyecekseniz lütfen önceliklebizimle iletişime geçiniz.
- Eğer ürünü hediye olarak gönderirseniz hediye gönderdiğiniz adrese hiçbir şekilde fatura gönderilmeyecektir. Faturayı istemeniz durumunda faturanız zarf içerisinde ÜCRET ALICIDAN olmak üzere adresinize kargolanacaktır.